SAĞLIKLI BEDENE YOLCULUK…

SAĞLIKLI BEDENE YOLCULUK…

Sağlıklı ve fit bir görünüme sahip olmak özellikle günümüz de birçoğumuzun hayali.

Bu hayali daha kısa sürede gerçekleştirmek ve performansımızı arttırmak adına çeşitli yollara başvuruyoruz.

Sağlıklı bir vücuda ve fit bir görünüme sahip olmak adına çıktığımız bu yolda, başvurduğumuz yöntemler uzun vade de ciddi sağlık sorunlarına yol açabilmektedir.

Özellikle kas geliştirmek isteyen bireylerin destekleyici unsur olarak gördüğü; steroid gibi hormon ilaçları ve protein ağırlıklı beslenme, kısa vadede görünümlerini değiştirmekle birlikte riskleri de beraberin de getirmektedir. Protein ağırlıklı beslenme eğer sürekli hale gelmiş ise, bu durum doku ve organlarda çeşitli hasarlara yol açabilmektedir.
Hormon ilaçlarının bilinçsiz kullanımı ise hem fizyolojik hem de psikolojik pek çok hasara sebep olmaktadır.


Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda sağlıklı bir bedene ve fit bir görünüme sahip olmak için çıktığımız bu yolculukta, aldığımız riskler başımıza daha büyük dertler açar hale gelmeden, gelin bunları sağlıklı ve doğal alternatiflerle değiştirelim.

Doğanın insanlara mucizesi olan; arı sütü ve propolis, sporcular, egzersiz yapanlar ve yoğun tempoda çalışanlar için vazgeçilmez bir gıda ve doğal dopingdir.

 

! Spor aktivitesi ya da güne başlamadan önce alacağınız 1 tatlı kaşığı Arısütü, size fiziki(kas ve hücre gelişimi) anlamda ciddi bir katkı sağlayacaktır. Tekrarlayan egzersizler, güç ve zindelik yanında, daha keyifli ve yüksek motivasyonlu olacaktır. Ayrıca antrenman sonrasındaki adale, kas ağrılarının ve yorgunluk hissinin  azalması konusunda çok etkilidir. Dolayısıyla 1 sonraki egzersiz için motivasyonunuz hiç düşmeyecek!

 

!  Propolis gibi doğada eşi benzeri olmayan bu doğal antioksidan ile vücudunuzdaki toksin maddelerin atılımını kolaylaştırabilir, kötü huylu hücrelerin büyümesini engelleyebilir ve en önemlisi bağışıklık sistemini güçlendirebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece kilonuzun 1/5 i kadar damlayı hergün çay/kahve/süt/su/m.suyu/yoğurt v.b. besinlere karıştırarak kullanmak. 

 

Eğer siz de sağlıklı bedene ve zihne yolculuğunuzda, risk almadan doğal yöntemlerle amacınıza ulaşmak istiyorsanız, sizi destekleyecek bu ürünlere sahip olmak için web sitemizi ziyaret edebilir ya da Göztepe de bulunan mağazamıza gelerek geniş ürün yelpazemizi yakından inceleyebilirsiniz.

 

Sağlıklı günler dileriz.

A+ DOĞAL YAŞAM