DOĞA MUCİZESİ DOĞAL ANTİBİYOTİK

         20.10.2017

 

         DOĞA MUCİZESİ DOĞAL ANTİBİYOTİK

 

         Okulların açılması ile birlikte özellikle de okul çağında ki çocuklarda boğaz enfeksiyonu, astım, öksürük ve bunlara bağlı alerjik reaksiyonlar artış gösteriyor. Bu durumu takiben çocuklarda gece uykusunda bölünmeler, konsantrasyon eksikliği ve ne yazık ki bağışıklık sisteminde zayıflama meydana geliyor. Ebeveynler ise çocuklarını enfeksiyonlara karşı korumak ve bağışıklık sistemlerini güçlendirmek için çeşitli yollara başvuruyorlar. Ne yazık ki başvurulan yollardan ilki antibiyotikler ve sentetik vitaminler oluyor.

          En etkili ve kısa zamanlı tedavi yöntemi olarak bilenen antibiyotikler insan vücudunun biyolojik yapısında kalıcı hasarlar meydana getirebiliyor. Bilimsel verileri bir kenara bırakıp pratik, gündelik mantığımızı kullanarak bile antibiyotiklerin oluşturabileceği hasarları tahmin edebiliriz. Antibiyotiklerin yalnızca hekim gözetimi altında kullanılabiliyor olması, özellikle de çok kuvvetli antibiyotiklerin kullanımından önce oluşturabileceği sonuçları görmek için test yaparak denenmesi bile doğurabileceği olumsuz sonuçların ön habercisi. Bilinçsiz antibiyotik kullanımının zararlarının başında bağışıklık sisteminde zayıflaması, obezite başlangıcı, alerji oluşumu ya da mevcut alerjilerin tetiklenmesi ve böbrek ve karaciğer de çeşitli kalıcı hasarların oluşması olarak sıralayabiliriz.

            Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda, hem çocuklarımızın bağışıklık sistemini güçlendirmek ve hastalıklara karşı direnç kazandırmak hem de bunları sağlarken sağlıklı sonuçlar elde etmek için lütfen yazıyı okumaya devam edin. Doğanın eşsiz mucizesi propolis ve arı sütü tam da bu noktada ebeveynlerin ve çocukların imdadına yetişmektedir.

Hatırlatmakta fayda olduğunu düşündüğümüz birkaç önemli bilgiyi sizlerle paylaşıyoruz.

Propolis;

 • Bağışıklık sistemini destekler.
 • Hastalık etkenlerine yönelik vücut direncinin yükseltilmesi amacıyla kullanılabilir.
 • Diğer arı ürünleri arasında en yüksek Antioksidan etkiye sahiptir.
 • Soğuk algınlığından korunmada etkilidir.
 • *Propolis kullanımı bademcik iltihabı, farenjit, larenjit tedavisi için etkilidir.
 • Vücudumuzdaki kötü huylu hücrelerin büyümesi ve gelişmesini engeller ve biriken toksinlerin atılımını kolaylaştırır.
 • Ağız ve boğaz mukozası sorunları için hem oral olarak hem de gargara biçiminde kullanılabilir.
 • Özellikle gece öksürükleri, geniz akıntısı, nefes darlığı ve alerjik reaksiyonları azaltması konusunda son derece etkilidir.

 

Arı sütü;

 • İçerisinde ki A, C, D ve E vitaminlerinin haricinde B vitamini kompleks, fosfor, çinko, magnezyum, selenyum ve amino asit gibi pek çok faydalı mineral bulundurmaktadır.
 • Hücre yenilemeyi hızlandırmakta ve Kas / iskelet gelişimini, mental gelişimi destekler.
 • Okul daki konsantrasyonu ve mental zihin açıklığını desteklemektedir.
 • Anne karnından büyüme çağına zihinsel gelişime katkı sağlar.

          Hem çocuklarınızın bağışıklık sistemini güçlendirip hem de gelişimlerine destek olmak istiyorsanız; sağlıklı ve doğal çözümler için web sitemizi ziyaret edebilir ya da dilerseniz Göztepe de bulunan mağazamızı ziyaret ederek geniş ürün yelpazemizi yakından inceleyerek ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Sevgiyle ve Sağlıkla Kalın

A+ Doğal Yaşam Ürünleri