A Plus bir başlangıç hikayesi...

         

              Günlerden pazartesi, Saat 06:30 hava daha aydınlanmamış. Acı acı çalan saat, yatağınızdan kalkıp tek gözünüz kapalı lavaboya yüzünüzü yıkamaya gidiyorsunuz. Önünüzdeki koca stres dolu haftayı düşünüyorsunuz.

               Akşam olup eve dönme zamanı geldiğinde, tüm günün yorgunluğuna bir de trafik, akşam ne yiyeceğiz telaşı ekleniyor ve bu döngü günlerce devam ediyor. Şehrin yapaylığı, hava kirliliği, hijyenik olmayan yaşam, hormonlu ve sahte ürünler, aileniz için gerçekten sağlıklı bir ürün alamamanın sizde yarattığı kuşku ve birde buna memleket özlemi eklendiğinde her geçen gün artan sağlık problemlerine davetiye oluşturmaktadır.

               İşte tam da bu sırada sizlere, organik standartlarının da üzerinde bir lezzeti ve kaliteyi sizlere 《makul》 fiyatlarla sunabilmeyi hedefliyoruz. Sağlığınızı ve yaşam kalitenizi en az sizin kadar önemsiyoruz. Gelin kendinizi şımartın ve sizlere sunduğumuz doğal yaşama bir adım daha yaklaşarak, değişime bugün başlayın.

               En yakın zamanda görüşmek ümidiyle.

               Saygılarımızla.

 

Ödün vermeyeceğimiz değerlerimiz: Dürüstlük, kalite ve 100% müşteri  memnuniyeti

Kalite istikrarı için olmazsa olmazlarımız:

  • Ürünlerimiz, mahreci ve üreticisi belli olan çiftçiler den ve bölgelerden özenle araştırılarak tedarik edilmektedir.
  • Ağaçlar tamamen normal habitatında gelişmekte, hiçbir zirai destek uygulanmamakta ve ayrıca minimum mekanik işlemle üretim ve paketleme süreçleri yürütülmektedir.